+48 519 477 021 kontakt@camper23.pl

Wynajem kampera Rzeszów, podkarpackie

Tanio, wygodnie i bezpiecznie, czyli wynajem kampera od najlepszych

Nasza oferta jest wynikiem wieloletniego doświadczenia. Znajdziesz u nas pojazdy najlepszych marek, z pełnym wyposażeniem, które zagwarantują Ci komfort i bezpieczeństwo w nawet bardzo odległej podróży. Nasza wypożyczalnia kamperów oferuje auta firm Dethleffs, a także Benimar. Są one bezkonkurencyjne na rynku, a przede wszystkim zapewniają maksimum komfortu i bezpieczeństwa podczas każdej wyprawy. Jeżeli jesteś podróżnikiem z krwi i kości, chcesz poznawać najbardziej tajemnicze zakątki Europy, to lepiej trafić nie mogłeś. Wynajem kamperów to dla Ciebie strzał w dziesiątkę. Jeżeli mieszkasz w Rzeszowie, czy też w jakimkolwiek miejscu na terenie województwa podkarpackiego, możesz również spokojnie skorzystać z naszej oferty. Siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie, jednak wychodzimy do naszych klientów z propozycją podstawienia kampera w dowolnie wybrane przez nich miejsc, nawet pod drzwi ich domu. Tak komfortowo może zacząć się również Twoja podróż!

Wypożyczenie kampera z gwarancją bezpieczeństwa

Kamper wynajem nie musi wiązać się z żadnymi obawami. Możesz cieszyć się nową przygodą w towarzystwie najbliższych Ci osób. W naszej ofercie znajdziesz pojazdy całkowicie bezpieczne, ponieważ wykwalifikowane osoby regularnie je sprawdzają pod kątem ich sprawności, a także stanu technicznego. W trasie możesz być spokojny o jakiekolwiek usterki techniczne, ponieważ na pewno Cię one nie spotkają! To jednak nie wszystko, ponieważ nasze pojazdy posiadają również niezwykle szeroki pakiet zimowy, czujnik gazu, a nawet sejf, co zabezpiecza Cię również przed kradzieżą. Będziesz chroniony przed każdą ewentualnością, a w drodze poczujesz się po prostu pewnie i bezpiecznie.

Camper wynajem ze świetnym wyposażeniem

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem chcemy Ci zapewnić maksimum komfortu podczas każdej podróży. Właśnie dlatego w naszej flocie znajdziesz w pełni komfortowe pojazdy, które idealnie sprawdzają się zarówno podczas podróży w gronie znajomych, jak i z dziećmi. Na wyposażeniu każdego pojazdu znajdziesz wszystkie niezbędne dla Ciebie produkty. Są to między innymi środki do toalety, pościel, wyposażenie kuchenne, a także zbiornik z wodą, czy też butla z gazem. Dodatkowym atutem jest również pełne przyłącze do wody oraz do prądu. Podczas swojej podróży nie będziesz musiał zatrzymywać się w hotelu i marnować pieniędzy na noclegi w obcym miejscu. W kamperze każda noc będzie swobodna i przyjemna. 

Wynajem kampera Rzeszów