+48 519 477 021 kontakt@camper23.pl

Wynajem kampera Katowice, śląsk

Wynajem kampera dla każdego  

W naszej wyjątkowej ofercie znajdziesz komfortowe i bardzo przestronne kampery firmy Benimar oraz Dethleffs. Obie marki cieszą się dużą popularnością zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Nasze pojazdy są niezawodne i sprawdzają się w każdej sytuacji. Właśnie dlatego korzystając z oferowanych przez nas usług możesz być spokojny o swoje bezpieczeństwo. Podczas podróży nie spotkają Cię żadne nieprzyjemne niespodzianki. Nasza flota jest regularnie serwisowana, a także poddawana drobnym naprawom, dzięki czemu pojazdy są niezawodne w każdej sytuacji! Nasza wypożyczalnia kamperów cieszy się zainteresowaniem zarówno wśród rodzin, jak i wśród grup znajomych, ponieważ auta są bardzo komfortowe nawet podczas długich podróży. Jeżeli uwielbiasz podróżować, a do tego chcesz zaoszczędzić – kamper wynajem to najlepsza opcja dla Ciebie.

Camper wynajem – dlaczego to się opłaca?

Mieszkając w Katowicach, w województwie śląskim również możesz skorzystać z naszej oferty. Możemy dostarczyć wybrany przez Ciebie kamper w dowolne miejsce, tak, abyś rozpoczął swoją podróż zgodnie ze swoim planem. Wygodnie, komfortowo, a przede wszystkim bezpiecznie! Oprócz tego wypożyczenie kampera po prostu się opłaca. Na swojej trasie nie będziesz musiał rezerwować pokoi w hotelu, czy też korzystać z restauracji. Pojazd z naszej floty ułatwi Ci dotarcie w określone miejsce, wygodny nocleg, a także przygotowanie posiłku. To oznacza, że cała podróż kamperem będzie dla Ciebie znacznie korzystniejsza cenowo, od tradycyjnej wyprawy.

Wynajem kamperów z pełnym wyposażeniem

Pojazdy dostępne w naszej ofercie są w pełni wyposażone. Znajdziesz w nich między innymi garnki, sztućce, czy też zastawę stołową, ale również świeżą pościel, zestaw środków do toalety, a także napełnioną butlę z gazem oraz pełen zbiornik wody. Podróż będzie jeszcze bardziej komfortowa, dzięki uzupełnionym płynom eksploatacyjnym, a także przyłączom do wody oraz prądu. Podczas swojej wyprawy będziesz mógł się zatrzymać i odpocząć w dowolnym miejscu i czasie. To umożliwią Ci specjalne najazdy pod koła, które również znajdziesz na wyposażeniu auta.

Wynajem kampera Katowice