+48 519 477 021 kontakt@camper23.pl

DLACZEGO MY?

Camper23 to nie tylko wypożyczalnia kamperów, to miejsce powstało by spełnić Wasze marzenia. Jesteśmy firmą, która powstała z pasji do motoryzacji i podróżowania. Nasze wieloletnie doświadczenie w naturalny sposób doprowadziło do powstania firmy świadczącej usługi wynajmu i kompleksowej organizacji wypoczynku zwanego caravaningiem. To nie tylko dwie rodziny prowadzące od lat ze sobą biznes, to także grupa przyjaciół, którzy od lat podróżują kamperami w najodleglejsze zakątki Polski i Europy. Kontakty i doświadczenia jakie zdobyliśmy podczas naszych wypadów są dla Państwa gwarancją znakomitej obsługi i profesjonalnego przygotowania samochodu kempingowego na wymarzoną podróż.

A więc doświadczenie…

Nasza rada: tylko markowe i solidne kampery zapewnią radość podróżowania oraz komfort psychiczny. Dlatego wybraliśmy marki cieszące się najlepszymi opiniami. Charakteryzują się one dużą niezawodnością oraz posiadają sprawdzone rozkłady wnętrz. Nasze kampery to pojazdy z najwyższej półki wyposażone we wszystko co niezbędne w drodze ku przygodzie.

ZABUDOWA

Dla Państwa wygody wybraliśmy dwa rodzaje zabudowy, które  są praktyczne, trwałe i łatwe w obsłudze:

  • alkowa – nadbudowa z łóżkiem znajduje się na szoferką
  • półintegra – elektrycznie opuszczane łóżko w salonce.

Oba typy kamperów są przystosowane do podróży dla rodzin pięcioosobowych.

Nasze kampery to podwyższony standard, komfort i wygoda w każdym calu. Materiały z których zostały wykonane zabudowy to nie tylko świetne walory estetyczne ale również trwałość, łatwość obsługi i estetyka w jednym. Zgodnie ze współczesnymi trendami, pojazdy wyposażone są w wewnętrzne oświetlenie led oraz uniwersalne, praktycznie rozmieszczone gniazda USB.

WYPOSAŻENIE
We wszystko co niezbędne…

Kamery i czujniki cofania

Tak, kampera może prowadzić każdy, kto posiada prawo jazdy kategorii B. Jednakże to duże zwierzę, dlatego dla Twojej wygody zainstalowane są urządzenia które ułatwią parkowanie oraz manewrowanie w każdych warunkach.

Dodatkowa klimatyzacja i webasto

Oprócz klimatyzacji w szoferce auta każdy kamper wyposażony jest w klimatyzację o dużej wydajności. Dzięki temu kubatura całego naszego kampera jest równomiernie chłodzona. Ale to nie wszystko!

Ponieważ stawiamy na wypady kamperem również zimą, wszystkie nasze samochody mają mocno rozbudowane pakiety zimowe: dodatkowe ocieplenie, dodatkowe grzałki w pojemnikach z wodą, maty grzewcze oraz webasto, ogrzewanie postojowe pozwalające na utrzymanie komfortowej temperatury, gdy na zewnątrz mróz.

Bagażniki rowerowe

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszędzie da się dotrzeć kamperem, dlatego genialnym pomysłem jest zabranie ze sobą rowerów. Jasne, że dla każdego! Wszystkie nasze auta posiadają bagażniki na 4 rowery, co pozwala zaoszczędzenie przestrzeni bagażowej w środku.

Markizy , zasłonki, moskitiery

Wszystko to jest na wyposażeniu naszych kamperów. Biwakując obok kampera możesz swobodnie rozłożyć markizę aby ochronić się przed słońcem lub deszczem. Zasłonki harmonijkowe zapewniają prywatność nocą bądź też stawią ochronę wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem się. Moskitiera w drzwiach głównych i oknach stanowi barierę przed inwazją niechcianych insektów.

Telewizor z anteną DVBT

Tak, tak, oczywiście… podróżnicy przy złej pogodzie grają w gry i absolutnie nigdy nie oglądają telewizji. Lecz czasem po intensywnym dniu każdy potrzebuje chwili odprężenia i czasu dla siebie. Jedni grają na gitarze, inni sharują zdjęcia ze znajomymi, a jeszcze inni po prostu chcą poleżeć i popatrzeć w szkiełko. Rozumiemy te potrzeby, dlatego też telewizor nie dość, że jest na wyposażeniu kampera to dodatkowo zamontowany jest na wysięgniku i w super łatwy sposób można go zdemontować, wystawić na zewnątrz i obejrzeć wspólnie np. mecz przed kamperem.

BEZPIECZEŃSTWO

W celu zwiększenia Państwa bezpieczeństwa w naszych pojazdach zainstalowany jest gaz alarm, który skutecznie chroni przed próbą podjęcia kradzieży z użyciem gazu usypiającego. Dodatkowo do ram aut są przymocowane sejfy, w których istnieje możliwość przechowywania wartościowych przedmiotów oraz dokumentów.

ASSISTANCE UBEZPIECZENIE I NASZE WSPARCIE

Ubezpieczenie

Wszystkie nasze Kampery posiadają assistance 24h/7dni na całym świecie z szeroko rozwiniętą siecią serwisów. Ubezpieczenie zapewnia pojazd zastępczy tej samej kategorii lub zakwaterowanie w hotelu 3 gwiazdkowym na czas naprawy. Takie rozwiązanie jest gwarancją minimalnego zaangażowania z Państwa strony w razie jakiejkolwiek awarii.

Nasze wsparcie

Nasza oferta skierowana jest do osób, które już rozpoczęły przygodę z caravaningiem, ale także do tych, którzy taką przygodę dopiero chcą rozpocząć. Zależy nam na tym, aby Twoja podróż była wspaniała. Aby tak było, warto dobrać model kampera do Twoich indywidualnych potrzeb. Służymy doradztwem i pomocą na każdym etapie wypożyczania i podróży. Nasze wsparcie to również szczegółowe szkolenie obsługi kampera (jeszcze przed wyjazdem). Chcemy mieć pewność, że wszystkie udogodnienia i możliwości kampera będą w pełni wykorzystanie.

Zapewniamy wsparcie 24h na dobę.

Zachęcamy Cię również do uprzedniego kontaktu telefonicznego z nami. Chcemy Ci opowiedzieć o naszych kamperach oraz upewnić Cię w przekonaniu, że nasze kamperowe „All inclusive” spełni Twoje oczekiwania.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj już dziś!